Kontakt

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego

Oddział Sieradzkich Parków Krajobrazowych

98-200 Sieradz, ul. Rycerska 2A

tel. 43 822-62-20
kom. 532 546 047

Godziny pracy: pn. - pt. 7.30 - 15.30
 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kierownik Oddziału SPK

  • Wanda Pogorzelska -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy specjalista ds. ochrony środowiska

  • Ewelina Fraszczyńska -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy specjalista ds. edukacji

  • Karolina Piasecka -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Główny specjalista ds. turystyki i rekreacji

  • Krzysztof Kierniakiewicz -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy specjalista ds. ochrony krajobrazu, wartości historycznych i kulturowych

  • Krzysztof Gara - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy strażnik

  • Maurycy Ignaczak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.